DIK-TAK-TUUR

-
UUS KODUMAINE NOOLEMÄNG, mis on välja mõeldud AFTRWRK-is ja peegeldab tänast keerulist globaalset olukorda. Maailm meie ümber on täis segadust ja tempo hullumeelne. Kuid endiselt on kõik võimalik ning mis kõige tähtsam – nurgamees võib viimase hetkeni tulla ja kõik pea peale pöörata.
Reegelid:
  1. Mäng toimub voorudena, mis sõltub mängijate arvust. Igat vooru alustab diktaator, kes viskab esimese noolena ette punktid. Vastavad punktid lähevad arvesse tema punktitabelisse. Kehtivad nii duubel ja kolmekordne punktide summa (välimine sektor 2x, sisemine sektor 3x, roheline sisering 25 punkti, punane keskkoht 50 punkti).
  2. Järgmised mängijad peavad tabama sama diktaatori poolt ette visatud punkti sektorit. Kui tabab, siis teenib punktitabelisse 10 punkti (kui tabab sama sektori 2x/3x sektorit, siis saab vastavalt kas 20 või 30 punkti).
  3. Mängunooli on igal mängijal 1 ja viskeid 1. Mängunooli ei võeta laualt enne vooru lõppu.
  4. Kui voor mängitud, tuleb järgmine mängija, kes viskab diktaatorina ette uue punkti summa. Mäng kestab kuni kõik mängijad on vähemalt 1 x olnud diktaatori rollis.
  5. Mängu võidab kõige suurema skooriga mängija.
  6. Lisareegel: mistahes hetkel visatud siseringi punktid lähevad automaatselt mängijale kirja – see võimaldab pinget hoida mängu lõpuni, sest kunagi ei tea millal nurgamees võib tulla.
Eelmine
Saboteur reeglid
Järgmine
WildEst

Lisa kommentaar

Email again: